Виховна година "Пам'ять заради майбутнього"!
Сьогодні куратори груп В-32 — Олена Пендер, В-11 — Інна Селих, В-22 — Марина Шершун, В-21 — Олена Пересунько Ветеринарне відділення ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ" провели виховну годину на тему: «Пам’ять заради майбутнього», присвячену Дню пам’яті та примирення.
Пам’ять про трагічні події минулого є запорукою того, що подібне ніколи не повториться.
Цей день — не лише про історію, а передусім про людські долі, біль втрат і високу ціну миру. Ми згадуємо всіх, хто постраждав у роки Другої світової війни, вшановуємо їхній подвиг і водночас замислюємося над тим, наскільки важливо берегти мир сьогодні.
Пам’ять об’єднує покоління, вчить цінувати життя, поважати одне одного та робити все можливе, щоб наше майбутнє було без війни.
«Памʼятаємо минуле заради мирного майбутнього»







Коментарі
Дописати коментар