Навчання через практику та знайомство з лабораторною діагностикою!
Студенти групи В-31 відділення ветеринарної медицини ВСП ТЕФК БНАУ, разом з Оленою Пересунько,
під час проходження навчальної практики з навчальної дисципліни «Епізоотологія з мікробіологією, основами біобезпеки та біозахисту» закріпили отримані знання та відпрацювали практичні навички:
- готували поживні середовища,
- проводили посіви,
- виготовляли мазки-відбитки
Відвідали Білоцерківський відділ Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві, де ознайомилися з роботою відділів, дослідженнями які проводять в лабораторії та сучасними методами діагностики захворювань тварин.
Дякуємо спеціалістам лабораторії за гостинність та цікаву екскурсію
.
Отримані практичні навички є надзвичайно важливими для майбутніх ветеринарних спеціалістів!









Коментарі
Дописати коментар