Навчання через практику та знайомство з лабораторною діагностикою!

Студенти групи В-31 відділення ветеринарної медицини ВСП ТЕФК БНАУ, разом з Оленою Пересунько,
під час проходження навчальної практики з навчальної дисципліни «Епізоотологія з мікробіологією, основами біобезпеки та біозахисту» закріпили отримані знання та відпрацювали практичні навички:

  • готували поживні середовища,
  • проводили посіви,
  • виготовляли мазки-відбитки

Відвідали Білоцерківський відділ Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві, де ознайомилися з роботою відділів, дослідженнями які проводять в лабораторії та сучасними методами діагностики захворювань тварин.

Дякуємо спеціалістам лабораторії за гостинність та цікаву екскурсію👩‍🔬🕵️.
Отримані практичні навички є надзвичайно важливими для майбутніх ветеринарних спеціалістів!





Коментарі

Популярні публікації