Лекція з випускником коледжу!

📅 22 квітня у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулася відкрита лекція для студентів 2, 3 та 4 курсів відділення ветеринарної медицини 🐾
🎓 Нашим гостем став випускник коледжу — Олексій Обшта, магістр ветеринарної медицини за спеціальністю «Лабораторна діагностика».
🌍 Сьогодні Олексій є аспірантом 5-го року навчання у Western College of Veterinary Medicine (University of Saskatchewan, Канада) 🇨🇦, де проводить наукові дослідження у сфері антимікробної резистентності та молекулярної епідеміології американського гнильцю бджіл 🐝🔬
🧪 Окрім наукової діяльності, він працює ветеринарним мікробіологом у діагностичній лабораторії Prairie Diagnostic Services Inc., де щодня застосовує сучасні методи лабораторної діагностики.
💡 Під час зустрічі Олексій поділився зі студентами своїм професійним шляхом, досвідом навчання та роботи за кордоном, а також розповів багато цікавої та актуальної інформації про сучасні виклики у ветеринарній медицині. Отримані знання закріпили КВІЗОМ.
👏 Щиро дякуємо за змістовну лекцію, натхнення та мотивацію для наших студентів!

Коментарі

Популярні публікації